نوروز در تراولیو

۱۴

اسفند
۱۳۹۶

حس و حال سفردر نوروز

ارسال شده توسط: admin/ 463 ۰

با شروع نوروز و آمدن بهار ایده های جدید به منظور دکوراسیون داخلی ذهن ما را به خود در گیر می کند.

می دانید چرا؟

 چون می خواهیم متفاوت باشیم. حس متفاوت بودن را از خانه تا سفر در نوروز امسال تجربه کنید. بدون شک شما هم از شلوغی و ترافیک جاده های شمال خسته شده اید. باید چاره ای اندیشید. چه چیزی بهتر از یک تور متفاوت است.

متفاوت بودن در سفر اولین راه برای متفاوت دیدن محیط پیرامون است. این که مدام یک مسیر خاص، یک شهر خاص، یک اتفاق خاص و پر تکرار را هر سال تکرار کنیم لذت سفرهای نوروزی را از ما می گیرد. شاید دیگر زمان آن رسیده است که خاص بودن را در سفرهای بین المللی خود تجربه کنیم. حس و حال نوروز خود همیشه برای ما خاطر ساز بوده است پس بیاید این شوق خاطر سازی را چندین برابر کنیم.

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و یا اگر سالگرد ازدواج شما است چه چیزی بهتر از یک ماه عسل مجدد، قرار نیست ماه عسل تنها یک بار در زندگی شما اتفاق بیفتد. شما به راحتی با داشتن یک همسفر خوب می توانید رویای ترین سفرها را برای خود به ارمغان بیاورید.

قدم زدن بر روی ماسه های صدف گون دریای، چادر زدن در زیر آسمان پر ستاره، خرید از بازارچه های دریایی، کویر گردی، شنا در کنار ماهی های ریز دریای، استراحت در آلاچیق های سرخپوستی، سلفی گرفتن با اهالی بومی کشورهای دیگر و هزاران اتفاق خوب دیگر را در نورز امسال به خانواده خود هدیه دهید.

اسب سواری در جنگل های آمازون، شنا در آبشار نیاگارا، غذا دادن به فیل های افریقایی و غذا خوردن در رویای ترین هتل های جهان تنها بخشی از گردشگری نوروز برای شما است. ما به شما پیشنهاد می کنیم بالن سواری و جشنواره رنگ های اسمان و بادبادک را نیز از دست ندهید. شاید برایتان کارناوال‌ های عروسک های غول پیکر و قدم زدن در جشنواره غذا نیز خالی از لطف نباشد.

ما به شما این امکان را می دهیم با یک کار بلد دیدنی ترین نقاط در سر تا سر این سرزمین را تجربه کنید. دیگر ساعت ها در ترافیک ماندن و جوجه کباب با نوشابه خوردن های تکراری کافی است. سفر نورزی امسال خود را به ما بسپارید تا متنوع ترین غذاها، زیباترین پاساژهای خرید بین المللی، هیجان انگیز ترین تفریحات جهان و بی نظیر ترین خاطرات را برای شما بسازیم.

برای متفاوت بودن باید زاویه دید شما به زندگی متفاوت باشد. عکس گرفتن با سوپراستارها را به فراموشی بسپارید ما شما را به عکاسی با بومی ترین افراد این سرزمین مهمان می کنیم. کفش های راحتی تان را به پا کنید و یک ساک مسافرتی کوچک برای سفر خود مهیا کنید ما با بهترین تجهیزات و متنوع ترین امکانات گروه متخصص و راه بلد خود را در اختیار شما می گذاریم. جهانگردی حرفه ما نیست عشق ما است.

 زیبای های پیرامون ما به حدی است که اگر هر روز در راه سفر باشیم باز عمر ما برای تماشای این همه زیبای کافی نخواهد بود. این شانس را از خود نگیریم و از دنیای اطراف خود دیدن کنیم. نوروز بهترین موقعیت برای ما است که به سفرهای بین المللی فارغ از هر دغدغه ای بپردازیم. با کمترین هزینه بیشترین لذت را در مسافرت ایام نوروزی خود ببرید.

 از همین حالا خود را برای آفتاب گرفتن بر روی شن های ماسه ای کنار دریا زیر نور خورشید آماده کنید. نوشیدنی سرد در این هوای بهاری بدن تردید این حس آرامش را صد چندان خواهد کرد. شاید تمایل دارید شب را نیز همین جا به سر ببرید چادر های توریستی مجهز ما در انتظار شما است.

بی نظیرترین مکان های جهان را دیگر از قاب عکس ها به نظاره ننشینید. مناظر طبیعی در جهان وجود دارد که به سختی می توان از آن ها چشم برداشت. شاید تا ساعت ها از واقعی بودن این مناظر شگفت زده شوید. بیابان های جنوب اردن، جبل ام الدامی، دریاچه نترون، امواج متفاوت آریزونا، غر یخی مند نهال، تپه شیبازاکورا، آتشفشان رنگین، مزارع برنج ویتنام، شیار هوماهواکا، آب فشان فلای، دریاچه های کلیمونو، رودخانه کانوکربسالز، آنتلوب کنیون در آریزونا، کاپادوکیه و چشمه آبگرم گرند پریسماتیک تنها بخشی از دیدنی های این جهان بی انتها است. راه بلد ما شما را به رویاهای کودکی تان دعوت می کند با ما همسفر شوید.

.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید